Fotografia wnętrz – Poznań

Sesja przestrzeni coworkingowej Business Link wymagała artystycznej zwinności, której podołać może tylko profesjonalna fotografia wnętrz. Poznań od dawna cieszy się reputacją miasta otwartego, innowacyjnego i nastawionego na współpracę i ta atmosfera widoczna jest też w przestrzeni, w której rozgościła się strefa coworkingu. Klimatyczne zakątki i otwarta kuchnia zachęcają do spotkań i rozmów, a wszechobecna zieleń i dużo światła stwarzają idealną atmosferę do kreatywnej pracy. Unikalny design przestrzeni oddziałuje na jej specyficzną funkcję, co przypomina też o roli fotografii wnętrz.

Poznań, znany od wieków z wielkopolskiego zamiłowania do przedsiębiorczości i wspólnej pracy, jest miastem w
którym biznes spotyka się z technologią, poszukiwaniem innowacyjności, sztuką i ekologią. Właśnie te wszystkie elementy współbrzmią w nowoczesnych, funkcjonalnych wnętrzach Business Link, w których odnajdzie się zarówno freelancer, start-uper, twórca kreatywny, czy programista. Osadzone w modnym stylu industrialnym przestrzenie dają możliwość twórczej kooperacji w częściach wspólnych, spotkań biznesowych w oddzielnych salkach, czy indywidualnej pracy w ciszy i skupieniu przy osobnym biurku. Industrialna stylistyka spleciona ze świeżą zielenią na ścianach stwarza wizualną impresję, w której inspirację poczuje każdy – także grafik, projektant, czy…specjalista zajmujący się fotografią wnętrz.

Poznań i jego środowisko biznesowe to inkubator nowoczesności, kuźnia innowacji, która zachęci nawet indywidualistów do połączenia sił w networkingu. Lekkość, nowoczesność, prostota stylu, swoboda, z jednoczesnym zachowaniem biznesowych form, przewaga zieleni i światła – te właśnie elementy próbowała uchwycić nasza fotografia wnętrz Poznań i jego nieformalna, inspirująca atmosfera,

PROJEKTANT

BUSINESS LINK POZNAN

DATA

MAJ 2019


Fotografia Wnętrz - dom skandynawski
SESJE FOTOGRAFICZNE WNĘTRZ-LOFT W ŁODZI