Fotografia wnętrz Łódź – LOFT

WNĘTRZE PRYWATNE

BRIEF

Sesja fotograficzna  przedstawia wnętrze pofabrycznego lofu w Łodzi. Za projekt i koncepcję wnętrza odpowiada warszawska pracownia OIKOI. Zdjęcia oraz wywiad z architektami pojawił się w majowym wydaniu Elle Decoration.

Atmosferę Loftów Scheiblera podkreśla wykonana przez nas fotografia wnętrz – Łódź zaprasza nas do architektonicznego kalejdoskopu, gdzie historia splata się z nowoczesnością, tworząc wyjątkową, designerską impresję. Piękny przykład rewitalizacji obiektu przemysłowego, jeden z pierwszych tego rodzaju w Polsce, zachwyca przyjezdnych i mieszkańców, potwierdzając atrakcyjność takich rozwiązań w obszarze zarówno architektury, jak i fotografii wnętrz.

Łódź stwarza przestrzeń do eksperymentów, które wydobywają na światło dzienne to, co minione, oferując jednocześnie funkcjonalność i wygodę nowoczesnych aranżacji. Czerwona cegła przypomina o wibrującej historii miasta idealnie korespondując z chłodem mebli, dyskretnymi przełamaniami kolorów i różnorodnością form, którymi podpiera się profesjonalna fotografia wnętrz. Łódź i jej industrialny charakter inspirują do eksperymentów w otwartej przestrzeni.

Ukazanie kontrastu między chłodną stylistyką, industrialną przeszłością i ciepłem wysmakowanej domowej aranżacji, to główne zadanie fotografii wnętrz w Łodzi – sesja prywatnego mieszkania z antresolą jest tego przykładem. Ukryte, podwieszane schody niewinnie zapraszają do dalszych odkryć, kusząc ciepłą bielą i obietnicą lekkości. Gamę zimnych szarości przełamuje ciepłe dębowe drewno podłóg, spod których dobiega echo przeszłości miasta. Subtelne dodatki z rudej miedzi stanowią pomost między metalicznym chłodem i dyskretnym akcentem luksusu. Prosty, industrialny stół dodaje wnętrzu surowości, którą koją delikatne biele i miękkie formy.

Fotografia wnętrz w Łodzi to dialog współczesnej formy z nostalgiczną treścią, geometryczny kalejdoskop, w którym metaliczny chłód miesza się z nowoczesnym stylem, tworząc wysublimowany styl.

KLIENT

ELLE DECORATION

PROJEKTANT

OIKOI

DATA

STYCZEŃ 2015


Fotografia wnętrz - Poznań
ZDJECIA WNĘTRZ-RESTAURACJA SURF MESSA